Praca DIY to świetna zabawa, która pozwala się odprężyć, zrelaksować, a jednocześnie uczy precyzji i cierpliwości. Właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym oferujemy różnorodne knoty do świec, przeznaczone do zatopienia w wosku - drewniane i bawełniane. Do najpopularniejszych należą te zakute w blaszkę i zaimpregnowane, sprzedajemy je w zestawach mających nawet po 33 nitki.  Oferujemy również knoty drewniane, dzięki którym świeca podczas spalania wydaje charakterystyczny strzelający dźwięk, podobny do rozpalonego ogniska. Modele bawełniane są najdłuższe i pakowane w różnch wariantach sztukowych - swoje zastosowanie znajdą w przypadku wosku pszczelego, sojowego, rzepakowego i wielu innych.

Knoty do świec

Knoty do świec sojowych

Zastanawiasz się, jakie knoty będą idealne do naturalnych świec sojowych? Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w tym przypadku najlepiej sprawdzą się modele drewniane, które wydają charakterystyczny dźwięk (subtelny trzask) podczas spalania. W celu spotęgowania efektów należy pamiętać o zaimpregnowaniu drewna. W naszym asortymencie znajdziesz produkty o różnej długości oraz średnicy, co pozwoli Ci lepiej dostosować je do własnych potrzeb oraz oczekiwań.

Knoty bawełniane, czyli wspaniała alternatywa dla modeli drewnianych

Stosując najwyższej jakości akcesoria wykonane z bawełny (niezawierające sztucznych włókien), przekonasz się jak spokojny i równomierny może być płomień. Wysoka estetyka to bowiem jedna z najważniejszych zalet tego typu produktów. W zależności od Twoich preferencji możesz wybierać pomiędzy modelami zaopatrzonymi w blaszkę lub nie. Istnieje bowiem możliwość samodzielnego dokupienia blaszek, a także innych akcesoriów, takich jak np. stabilizatory. Ponadto modele bawełniane znajdują zastosowanie nie tylko przy produkcji świec sojowych, ale też m.in. wykonywanych z wosku pszczelego, palmowego czy rzepakowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl