Opcje przeglądania

Wielkimi krokami zbliża się najważniejszy dzień w Waszym życiu i szukacie pomysłu na prezent dla osób zaproszonych na ślub i wesele za to, że są z Wami w tych istotnych dla Was chwilach? Podarujcie im niezapomniane upominki w postaci zapachowych świeczek dla gości, które będą stanowić wspaniałe podziękowania za ich obecność, a także za nieocenione wsparcie podczas przygotowań. To drobiazg, który pozwoli Waszym bliskim zapamiętać to niecodzienne wydarzenie na bardzo długi czas, a poza tym wyrazi Waszą wdzięczność znacznie lepiej niż nawet najpiękniejsze słowa.

W naszym asortymencie znalazły się zapachowych świeczki dla gości w dwóch wariantach – z podziękowaniami drukowanymi na etykiecie stworzonej z ekologicznego papieru oraz jutowej ozdoby lub z podziękowaniami na naklejanej personalizowanej etykiecie. Prezentowane produkty sprawdzą się jednak nie tylko na weselu, ale również na innego rodzaju okoliczności m.in. komunię czy też chrzciny. Specjalnie dla Waszej dyspozycji przygotowaliśmy wiele propozycji zapachowych, a także ozdób do wyboru, dzięki którym świeczka będzie jeszcze bardziej dopasowana do Waszych potrzeb.

Świeczki dla gości

Świece zapachowe jako oryginalny upominek dla gości weselnych

Wspomnienia bywają ulotne, natomiast rzeczy materialne mogą pozostać przez długi czas nietknięte przez ząb czasu. Świece zapachowe dla gości weselnych to właśnie jeden z takich upominków. Ten drobny prezent ma w sobie coś z magii, która uwalnia się w momencie zapalenia knota. Podarowany przybyłym osobom w ramach podziękowań za obecność w tym szczególnym dniu nabiera podwójnej wartości. Nie tylko stanowi bowiem fantastyczny produkt o walorach funkcjonalnych, ale jest też artykułem, z którym może wiązać się warstwa sentymentalna.

Świece dla gości weselnych mogą pasować do wystroju stołu

Powoli tradycją staje się stawianie przy talerzu dla gości weselnych upominku, który przywita ich, gdy zasiądą do stołu podczas tego wspaniałego wydarzenia. Warto więc zadbać, by ten drobny prezent był dopasowany pod względem kolorystycznym do elementów przystrojenia stołów. Wybierając produkty z naszej oferty, możesz samodzielnie stworzyć projekt winietek lub zaproszeń, dzięki czemu będziesz mieć pewność dopasowania wszystkich elementów dekoracyjnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl